OTC
Biofarm Bioflu 16 capsule moi

Biofarm Bioflu 16 capsule moi

5944704004030
In stoc
16,00 lei
cu TVA Livrat in 1-4 zile.

Combate simptomelete de răceală şi gripă din timpul zilei la adolescenţi şi adulţi.

Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 reviews

View ratings
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Add Review View Reviews View Reviews

Descriere

Prospect: Link ANM

Indicatii: Tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive si febrei asociate afectiunilor tractului respirator (sinuzite, rinite, faringite, bronsite). Usureaza simptomele asociate racelii comune si gripei: inlatura durerile musculare, durerea de cap si febra, calmeaza tusea, desfunda nasul si inlatura senzatia de apasare de la nivelul sinusurilor.

Mod de administrare: Adulti si adolescenti: 1-2 capsule moi de 4 ori pe zi. Nu se va depasi doza maxima de 8 capsule moi pe zi, iar durata tratamentului trebuie sa fie scurta (maxim 5 zile). Nu se administreaza copiilor cu varsta mai mica de 12 ani.

Prezentare: Cutie cu 2 blistere a cate 8 capsule moi

Concentratia: Paracetamol 250 mg, Clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg, Bromhidrat de dextrometorfan 10 mg

 

Detalii ale produsului

Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:

Recenzii Recenzii (0)

Bazat pe 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Produs adaugat la lista de dorinte