OTC
Bioflu Junior Plus x 100ml sirop

Bioflu Junior Plus x 100ml sirop Biofarm

5944704008380
In stoc
21,00 lei
cu TVA Livrat in 1-4 zile.

Actioneaza rapid si eficient asupra simptomelor de gripa si raceala din timpul noptii la copii!

Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 reviews

View ratings
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Add Review View Reviews View Reviews

Descriere

Prospect: Link ANM

Indicatii: Congestie nazala, tuse productiva, febra, afectiuni alergice, recomandat pentru copii cu varsta cuprinsa intre 6 si 12 ani.

Mod de administrare: 10 ml la fiecare 6 ore timp de 5 zile.

Prezentare: Cutie cu un flacon a 100 ml sirop

Concentratia: 5 ml sirop contin Paracetamol 160 mg, Bromhidrat de dextrometorfan anhidru 7,5 mg, Clorhidrat de pseudoefedrina 15 mg, Maleat de clorfeniramina 1 mg

Detalii ale produsului

Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:

Recenzii Recenzii (0)

Bazat pe 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Produs adaugat la lista de dorinte